Book Of Ra

Book Of Ra

Hra Book of Ra je jednou z najobľúbenejších hier od spoločnosti Novomatic, ktoré sú dnes k dispozícii v kamenných kasínach a online. Je to hra s piatimi valcami a desiatimi platnými líniami s vysokým RTP a slušnou volatilitou. Tento obľúbený hrací automat s egyptskou témou má symbol wild (divoké zviera) a scatter symbol, ktorý spúšťa bezplatné otočenia. Má tiež expandujúce symboly, ktoré môžu výrazne zvýšiť vaše výhry počas bonusových kôl.

Poskytovateľ služby:
Greentube
RTP:
96%
Platforma:
Hodnotenie:
5/5
Dátum vydania:
03.07.2004
Výherné línie:
10
Počet valcov:
5
Rozsah stávok:
0.40€ - 40€
Prostredie:
Adventure
Typ herného automatu:
Video Slot
Demo Book Of Ra
Rate this (108 Hodnotení)
Demo Game Book Of Ra
Získať link na hru

Kliknutím potvrdzujete že máte viac ako 18 rokov
Book Of Ra
Uvítací Bonus
€ 1000
100% do 1000 € + 33 free spinov

Hrací automat Book of Ra – hrateľnosť a funkcie

Hra Book of Ra sa odohráva v starovekom Egypte. Hráči sa snažia vytvoriť výherné kombinácie pomocou symbolov ako sú faraóni, kosti, kľúče a samozrejme symbolu samotnej knihy Ra, ktorý slúži ako scatter symbol. Wild symbol potom následne pomáha hráčom vytvárať výherné kombinácie, alebo aktivovať bonusovú hru. Tá sa nazýva "Knihy Ra" a umožňuje hráčom získať dodatočné výhry tým, že vyberú správny symbol z knihy.

Medzi ďalšie funkcie hry Book of Ra patrí možnosť nastaviť počet aktívnych výherných línií, výšku stávky a automatické hranie. Book of Ra je jednoduchý a zábavný hrací automat, ktorý ponúka hráčom skvelé výhry a jedinečný zážitok z hrania v starovekom Egypte.

Prostredie hry Book of Ra

Prostredím hry Book of Ra je staroveký Egypt. Samotná hra sa odohráva v tejto exotické a tajomnej kultúre a hráči sa snažia získať bohatstvo prostredníctvom výherných kombinácií symbolov. Hraj je inšpirovaná dobrodruhom, ktorý objavuje Egypt v hľadaní skrytých pokladov pochovaných pod pyramídou. Vizuálne je hra prezentovaná na vysokej úrovni s krásnymi grafikami a animáciami, ktoré vytvárajú autentickú atmosféru starovekého Egypta. Nádherné prostredie hry je jedným z dôvodov, prečo je hra Book of Ra tak obľúbená medzi hráčmi po celom svete.

Hranie hry Book of Ra na mobile a tablete

Book of Ra je k dispozícii aj pre hranie na mobilných zariadeniach a tabletoch, čo umožňuje hráčom hrať kedykoľvek a kdekoľvek chcú. Hra bola prispôsobená týmto zariadeniam, aby poskytla hladkú a plynulú hru. Je tiež možné hrať na výšku a na šírku. Ovládanie je intuitívne a jednoduché, takže sa hráči môžu plne sústrediť na hru. Grafika a animácie sú nezmenené, takže hráči môžu zažiť rovnaký vizuálny zážitok ako pri hraní na počítači. Výhry a bonusové funkcie sú tiež rovnaké ako pri hraní na počítači. Všeobecne platí, že skúsenosť s hraním Book of Ra na mobilných a tabletových zariadeniach je jednoduchá a zábavná.

Bonusové hry automatu Book of Ra

Hra Book of Ra obsahuje niekoľko zaujímavých bonusových funkcií, ktoré zvyšujú zábavu a možnosť výhry pre hráčov:

  1. Scatter symbol: Kniha Ra je scatter symbolom v tejto hre a ak sa objavia tri alebo viac týchto symbolov kdekoľvek na valcoch, hráči získajú 10 bezplatných zatočení.
  2. Expanding symbol: V priebehu bezplatných zatočení sa jeden symbol vyberie náhodne ako expanding symbol, ktorý sa rozšíri po celej valci, čím zvyšuje šance na výhru.
  3. Gamble funkcia: Po každej výhre hráči majú možnosť využiť funkciu Gamble a zdvojnásobiť svoju výhru.

Všetky tieto bonusové funkcie spolu s klasickou egyptskou témou a stredne vysokou volatilita robia z Book of Ra skvelý hrací automat pre všetkých, ktorí radi riskujú a hľadajú vysoké výhry.

Book of Ra: RTP, Maximálna výhra a Volatilita

RTP (návratnosť pre hráča) tejto hry je 96,99%, čo znamená, že z každých 100 eur, ktoré hráč vloží do hry, v priemere 96,99 eur sa vám vráti späť ako výhry.

Maximálna výhra v tejto hre však môže dosiahnuť až 500-násobok vkladu.

Volatilita tejto hry sa pohybuje na strednej úrovni, čo znamená, že hráči môžu očakávať pravidelné, ale nie veľmi vysoké výhry. Hra je teda vhodná pre hráčov, ktorí hľadajú zábavu na dlhšie obdobie bez toho, aby riskovali veľké sumy peňazí.

Výhody a nevýhody hracieho automatu Book of Ra

Výhody:

  • Hra má pomerne vysoké RTP (návratnosť pre hráča), čo znamená, že hráči majú väčšiu šancu na výhru v dlhodobom horizonte.
  • Volatilita v tejto hre je stredne vysoká, čo znamená, že aj keď sa výhry môžu zdať menšie, sú častejšie ako v hracích automatoch s vysokou volatilitou.
  • Ovládanie hry je jednoduché a prehľadné, čo umožňuje hráčom bezproblémové hranie bez nutnosti sa učiť složité pravidlá.

Nevýhody:

  • Grafika môže pre niektorých hráčov pôsobiť zastaralým dojmom.
  • Hra obsahuje len základné bonusové funkcie
  • Pre niektorých hráčov môže byť hra príliš jednoduchá a môžu uprednostniť modernejšie hracie automaty s viac funkciami.

Všeobecne platí, že hra Book of Ra je skvelým hracím automatom pre všetkých, ktorí radi hrajú jednoduché hry s klasickou témou a stredne vysokou volatilitou. Avšak, pre niektorých hráčov môže byť táto hra príliš jednoduchá alebo zastaralá, takže by mohli uprednostniť modernejšie hracie automaty s viacerými bonusovými funkciami.

Zhrnutie recenzie hracieho automatu Book of Ra

Hrací automat Book of Ra je jedným z najobľúbenejších online hracích automatov zdarma bez nutnosti prvotného vkladu či registrácie, ktorý ponúka hráčom jednoduché hranie s klasickou egyptskou témou. S vysokým RTP a stredne vysokou volatilitou, hra ponúka hráčom šancu na výhru vysokých súm, ktoré sú častejšie ako výhry v hracích automatoch s vysokou volatilitou. Bonusové funkcie a scatter symboly navyše zvyšujú šance na výhru. Ľahké ovládanie hry umožňuje hráčom bezproblémové hranie, bez nutnosti sa učiť zložité pravidlá.

V závere, hrací automat Book of Ra ponúka hráčom zaujímavý zážitok s klasickou témou a možnosťou výhry vysokých sum. Jeho jednoduchosť a dostupnosť na mobilných zariadeniach ho robí obľúbeným medzi hráčmi po celom svete.

5 Fotky herného prostredia

Hodnotenia od hráčov

Najpopulárnejšie automaty
Greentube
5/5
Greentube
5/5
Greentube
5/5
5/5
Netent
5/5
4/5
Netent
4/5
Play'n GO
4/5
Play'n GO
4/5
4/5