Gonzo Quest

Gonzo Quest

Hrací automat Gonzo Quest bol vytvorený spoločnosťou NetEnt v roku 2011. Má všetky znaky skvelého herného automatu, vrátane bezplatných zatočení, multiplikátorov a lavínového bonusu.

V hre Gonzo’s Quest naskladané bloky symbolov padnú na svoje miesto v lavíne zakaždým, keď získate výhernú líniu. Táto kaskádová funkcia je zábavnou alternatívou k tradičnému otáčaniu valca, ktoré vidíte vo väčšine automatov.

Poskytovateľ služby:
Netent
RTP:
96%
Platforma:
Hodnotenie:
5/5
Dátum vydania:
11.11.2013
Výherné línie:
20
Počet valcov:
5
Rozsah stávok:
0.2€ - 50€
Prostredie:
Adventure
Typ herného automatu:
Video Slots
Demo Gonzo Quest
Rate this (148 Hodnotení)
Demo Game Gonzo Quest
Získať link na hru

Kliknutím potvrdzujete že máte viac ako 18 rokov
Gonzo Quest
Uvítací Bonus
€ 1000
100% do 1000 € + 33 free spinov

Hrateľnosť a funkcie

Hra v Gonzo Quest je trochu odlišná od ostatných video automatov. Namiesto valcov a symbolov, ktoré sa točia, tento automat používa funkciu nazývanú „lavína“. To znamená, že zakaždým, keď zasiahnete výhru, symboly explodujú a v lavíne ich nahradia nové symboly.

Je to skvelý spôsob, ako zarobiť nejaké peniaze navyše a dokonca vyhrať obrovské ceny! Môžete tiež vyhrať zatočenia zadarmo, ak získate tri alebo viac symbolov scatter.

V hre je celkom 7 rôznych ‚bežných‘ symbolov, ktoré sú všetky vytesané do prírodných kameňov v červenej, oranžovej, zelenej, hnedej, fialovej a zlatej farbe. Všetky zobrazujú rôzne zvieratá a zlaté mayské kmeňové masky.

Tieto masky spúšťajú viac mincí ako symboly zvierat, zatiaľ čo farebné kamene vyplácajú 3 až 1 000 mincí za 3 zodpovedajúce symboly v rade.

Funkcia Avalanche je jednou z hlavných funkcií v Gonzo Quest a môže zvýšiť vaše výhry až 5-krát, keď získate po sebe nasledujúce výhry. Okrem toho je tu funkcia Free Falls, ktorá udeľuje multiplikátory až 15x za po sebe idúce výhry a lavíny.

Zatočenia zadarmo a bonusy

Hrací automat Gonzo Quest obsahuje unikátnu funkciu Avalanche, ktorá môže zvýšiť vaše výhry až 15-krát.

Mechanizmus hry Avalanche kombinuje režimy valca a vodopádu, kde symboly padajú na valce a obnovujú mriežku. Ponúka tiež viacero bonusových kôl a odmien, ako sú divočiny a multiplikátory.

Okrem toho je tu funkcia bezplatných zatočení, ktorá udeľuje 10 bezplatných zatočení so zvyšujúcim sa násobiteľom výhry až 15x. Aktivuje sa, keď sa na valcoch objavia tri symboly scatter, počnúc od ľavého.

Počas bezplatných zatočení nájdete Gonza, prieskumníka, ktorý inšpiroval príbeh hry. Vždy je umiestnený vedľa valcov a sleduje hru, keď ju hráte.

RTP

Ak hľadáte dobre platený automat, ktorý je aj vizuálne príťažlivý, potom nehľadajte nič iné ako automat Gonzo Quest. Ponúka 96 % RTP, strednú úroveň volatility a maximálnu výhru vo výške 2 500-násobku vášho vkladu počas funkcie bezplatných zatočení.

Mobilné možnosti automatu Gonzo Quest

Vďaka dotykovému dizajnu hry a technológii HTML5 ide o vynikajúci herný automat, ktorý je tiež optimalizovaný pre mobilné zariadenia. Hru Gonzo Quest môžete teda hrať na akomkoľvek zariadeni so systémom Android alebo iOS a užijete si rovnakú zábavnú a vzrušujúcu hru ako na počítači alebo tablete.

Záverom o hre Gonzo Quest

Ak hľadáte automat, ktorý má niekoľko rôznych funkcií, Gonzo Quest je skvelá voľba. Ponúka klasickú hrateľnosť na automatoch, akú by ste očakávali, ale obsahuje naviac aj lavínové valce a multiplikátory, ktoré vás môžu odmeniť obrovskými výhrami.

Funkcia Avalanche funguje tak, že odstráni symboly z valcov a nahradí ich novými. To vám vytvára viac šancí získať výhernú kombináciu, čo znamená viac peňazí.

5 Fotky herného prostredia

Hodnotenia od hráčov

Najpopulárnejšie automaty
Greentube
5/5
Greentube
5/5
Greentube
5/5
5/5
Netent
5/5
4/5
Netent
4/5
Play'n GO
4/5
Play'n GO
4/5
4/5