Aloha Cluster Pays

Aloha Cluster Pays

Hrací automat Aloha je populárna hra od spoločnosti NetEnt, ktorá oslovuje hráčov, ktorí hľadajú nevšedný zážitok z hrania.

Jej 6-valcový a 5-riadkový formát nepoužíva výherné línie, namiesto toho vyhrávate vytváraním zhlukov zodpovedajúcich symbolov, tiež nazývaných Cluster Pays na odmeňovanie výplat za výherné kombinácie.

Hra ponúka aj množstvo ďalších zaujímavých funkcií, vrátane opakovaných zatočení výher, náhradných a nahromadených symbolov a podobne.

Farebný a zábavný dizajn hry vás zaručene naladí na dovolenku na tropickom ostrove. Navyše je kompatibilný so všetkými typmi mobilných zariadení.

Poskytovateľ služby:
Netent
RTP:
96%
Platforma:
Hodnotenie:
4/5
Dátum vydania:
03.25.2016
Výherné línie:
10
Počet valcov:
6
Rozsah stávok:
0.10€ - 200€
Prostredie:
Adventure
Typ herného automatu:
Video Slots
Demo Aloha Cluster Pays
Rate this (135 Hodnotení)
Demo Game Aloha Cluster Pays
Získať link na hru

Kliknutím potvrdzujete že máte viac ako 18 rokov
Aloha Cluster Pays
Uvítací Bonus
€ 1000
100% do 1000 € + 33 free spinov

Aké funkcie má hrací automat Aloha?

Hrací automat Aloha má 6 valcov, ktoré sú bez výherných línií. Výhra sa dosahuje systémom klastrových platieb, kde sa 9 zhodných symbolov dotýka vertikálne, alebo horizontálne a vytvára tak víťazný klaster. Rozhranie je tak ľahko pochopiteľné, hrateľnosť je zábavná a odmeňujúca. Samotná hra má unikátnu mechaniku Cluster Pays, Sticky Win Re-Spins, Substitution symboly a Free Spins s Symbol Drop.

Kotúče 6x5 obsahujú pozadie tropického ostrova. Usmievavé totemy tiki majú tiež zvukový motív, vďaka ktorému sa budete cítiť ako na dovolenke!

Mechanika Cluster Pays umožnuje získať výhru zakaždým, keď sa vám zobrazí 9 zhodných symbolov, ktoré sa navzájom úplne dotýkajú. K dispozícii je tiež mechanika Symbol Drop, a to dokonca počas bezplatných zatočení, kde sa symboly s nízkou hodnotou postupne odstraňujú, čo zvyšuje vašu šancu na výhru!

Hra obsahuje aj tajomné symboly, opakované točenia Sticky Win a divoké multiplikátory. Funkcia Mystery Symbols premení symboly na x2 až x7 multiplikačné symboly, zatiaľ čo Sticky Win znovu točí výherný súbor a zodpovedajúce symboly.

Bonusy automatu Aloha

Aloha je skvelý online automat s bonusovými funkciami s množstvom malých a stredných výhier, do ktorých sa naplno zahryznete. Jasné a farebné vizuálne prvky hry, havajská téma a upokojujúca hudba spôsobí, že sa budete cítiť ako na tropickom ostrove.

Prvou funkciou, na ktorú pri hre treba dávať pozor, sú zhlukové platby, ktoré sa spúšťajú, keď sa na valcoch objaví skupina deviatich alebo viacerých symbolov. Môžete tiež vyhrať prostredníctvom Sticky Win Respins a bonusu Free Spins. V hre je aj divoký symbol, ktorý môže nahradiť všetky symboly okrem Free Spins symbolu. Tiež môže zvýšiť počet zoskupených symbolov v akejkoľvek výhernej kombinácii.

Hranie Aloha na mobile

Spoločnosť NetEnt má dlhú históriu vývoja špičkových automatov a hra Aloha tiež nie je výnimkou. Vďaka dotykovému dizajnu hry a technológii HTML5 ide o vynikajúci automat, ktorý je tiež optimalizovaný pre mobilné zariadenia, vďaka čomu je ideálny na hranie kdekoľvek. Hru môžete tiež hrať na akomkoľvek zariadeni so systémom Android alebo iOS a užijete si rovnakú zábavnú a vzrušujúcu hru ako na počítači alebo tablete.

Samotná hra je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú hrať niečo iné ako bežné online automaty. Je tiež skvelý pre hráčov, ktorí chcú vyskúšať nové hry predtým, ako do nich vsadia skutočné peniaze a pri hre na mobilných zariadeniach je tento zážitok možné zažiť prakticky kdekoľvek.

Aké je RTP hazardnej hry Aloha ?

Vďaka vysokému RTP, ktoré sa pohybuje na úrovni 94,6% a nízkému rozptylu je táto hra dobrou voľbou pre hráčov, ktorí sa chcú zabaviť a zarobiť si pri tom nejaké peniaze. Funkcia bezplatných zatočení vás udrží v hre, v ktorej sa môžete rozhodnúť napríklad pre 10 bezplatných zatočení s násobiteľmi 2x, 3x alebo 4x, alebo 6 bezplatných zatočení s násobiteľmi 4x, 5x alebo 7x.

Má hrací automat Aloha zatočenia zadarmo?

Nielen, že má hrací automat Aloha zatočenia zadarmo, ale pri ich točení môžete získať bonus až 60-tich bezplatných zatočení priložením symbolov pečiatok s písmenami.

Počas bezplatných zatočení je aktívny herný engine Symbol Drop a symboly nízkych výhier sú odstránené z valcov. To zvyšuje vaše šance na výhru a môže viesť aj k vysokému počtu výhier.

Sticky Win Re-spins sú tiež skvelou funkciou, na ktorú si treba dať pozor. Táto funkcia sa spúšťa náhodne, keď sa objaví výherný zhluk symbolov a môžete získať ďalšie opakované výherné rotácie, pokiaľ budete stále hrať a hľadať ďalšie výherné kombinácie.

Záverom o hracom automate Aloha

Spoločnosť NetEnt odviedla skvelú prácu pri vývoji hracieho automatu Aloha. Je to určite jeden z ich najlepšie vyzerajúcich automatov. Na valcoch môžete dokonca vidieť tropické ružové kvety ibišteka, ktorý len dokazuje ako citlivo, a so zmyslom pre detail k hre vývojári pristupovali.

Hra má tiež unikátny výplatný mechanizmus s názvom Cluster Pays. Ak chcete vyhrať, musíte nájsť aspoň deväť rovnakých symbolov v klastri. Čím viac rovnakých symbolov máte, tým vyššie budú vaše výhry.

Existuje v nej tiež niekoľko zaujímavých bonusových funkcií, vrátane Sticky Win Re-Spins a Substitutions Symbols. Tou hlavnou je funkcia bezplatných zatočení, ktorá môže viesť k množstvu ďalších kôl, a tak zvyšuje šance na výhry.

5 Fotky herného prostredia

Hodnotenia od hráčov

Najpopulárnejšie automaty
Greentube
5/5
Greentube
5/5
Greentube
5/5
5/5
Netent
5/5
4/5
Netent
4/5
Play'n GO
4/5
Play'n GO
4/5
4/5