Dead Or Alive 2

Dead Or Alive 2

Dead Or Alive 2 je hra od spoločnosti NetEnt hraná na hracích automatoch, ktorá hráčom ponúka možnosť rozohrať svoje sny z Divokého západu na valcoch. Samotný koncept Dead or Alive je pokračovaním jednej z najpopulárnejších hier na svete. Hrací automat od NetEnt vzdáva hold originálu a zároveň ponúka nové výplatné symboly a modernejšiu estetiku, ktorá zapadá do súčasného štýlu online hracích automatov.

Hra obsahuje päť štvancov na valcoch vrátane Billyho Kida, Belle Starr, Jesseho Jamesa, Della Rose a Apache the Kid. Sú to divoké symboly, ktoré nahrádzajú iné symboly rozptýlenia, ktoré vám pomôžu vyhrať vo všetkých deviatich výherných líniách.

Poskytovateľ služby:
Netent
RTP:
96%
Platforma:
Hodnotenie:
4/5
Dátum vydania:
04.23.2019
Výherné línie:
9
Počet valcov:
5
Rozsah stávok:
0.09€ - 18€
Prostredie:
Adventure
Typ herného automatu:
Video Slots
Demo Dead Or Alive 2
Rate this (151 Hodnotení)
Demo Game Dead Or Alive 2
Získať link na hru

Kliknutím potvrdzujete že máte viac ako 18 rokov
Dead Or Alive 2
Uvítací Bonus
€ 1000
100% do 1000 € + 33 free spinov

Zatočenia zadarmo a bonusové funkcie

Táto nová hra obsahuje tri bonusové kolá bezplatných zatočení a má potenciál vyhrať až 100 000-násobok svojho vkladu!

Na spustenie režimu bezplatných zatočení musia hráči umiestniť tri symboly scatter na ktorýkoľvek z valcov. Tie aktivujú jednu z troch hier s roztočením zadarmo: Old Saloon, High Noon Saloon a Train Heist.

Všetky tri obsahujú jedinečné modifikátory a volatilitu, takže je tu šanca dosiahnuť veľkú výhru! Avšak možnosť High Noon Saloon je najlukratívnejšia s lepkavými divokými multiplikátormi až 3x.

RTP a Multiple hazardného automatu Dead or Alive 2

Aj keď je RTP u tohto automatu o niečo nižšie ako pôvodnej verzie, stále zostáva neuveriteľne ziskový. V skutočnosti je to viac ako 96 %, čo znamená, že hráči môžu očakávať slušný výber za každých 100 dolárov, ktoré vsadia.

Mobilné

Hrací automat Dead or Alive 2 je hra s 5 x 3 valcami, ktorá je vďaka technológií HTML5 k dispozícii na mobilných zariadeniach, stolných počítačoch a tabletoch. Grafika hry je plynulá, realistická a zvukové efekty sú veľmi podmanivé. Rozloženie bolo pre menšiu obrazovku mierne posunuté, ale celkovo je stále veľmi podobné hraniu na počítači

Ako hrať automat Dead Or Alive 2?

Či už hráte na počítači alebo mobilnom zariadení, existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako hrať Dead Or Alive 2. Na rýchlu úpravu stávok môžete použiť automatické hranie, maximálnu stávku a hodnotu mincí. Môžete dokonca nastaviť konkrétnu veľkosť mince, aby ste obmedzili svoje straty a maximalizovali svoje šance na veľkú výhru. Môžete tiež vyskúšať bezplatnú demo verziu, aby ste sa zoznámili s hrou a zvýšili svoje šance na výhru skutočných peňazí.

Môžem dosiahnuť veľké výhry pri hraní Dead or Alive 2

Ak chcete počas hry Dead Or Alive 2 dosiahnuť veľké výhry, musíte na výplatnej línii umiestniť aspoň tri zodpovedajúce symboly. Môžete tiež vyhrať 25- až 1500-násobok svojej stávky, ak trafíte dva až päť divokých symbolov.

Dead Or Alive 2 je hrací automat s vysokou volatilitou, ktorý ponúka veľký výherný potenciál, no výhry sú zriedkavé. To znamená, že budete musieť byť trpezliví a mať dobrý bankroll, aby ste na ne počkali.

5 Fotky herného prostredia

Hodnotenia od hráčov

Najpopulárnejšie automaty
Greentube
5/5
Greentube
5/5
Greentube
5/5
5/5
Netent
5/5
4/5
Netent
4/5
Play'n GO
4/5
Play'n GO
4/5
4/5