Disco Diamonds

Disco Diamonds

Disco Diamonds je hrací automat s hudobnou tematikou, ktorý vracia hráčov späť do éry diskotékovej hudobnej horúčky. Ak máte radi staromódny automat s viacerými vzrušujúcimi funkciami, Disco Diamonds vás určite osloví. Tento herný automat má veľký potenciál maximálnej výhry vďaka formátu s 243 výhrami a bonusovému kolesu.

Hru produkuje renomovaný Play’n GO, vývojár známy svojimi inováciami a citlivým prístupom. Jeho hrateľnosť je neustále pútavá a nikdy nie je nudná, vďaka čomu je to najlepšia voľba pre každého kasínového hráča, ktorý si chce užiť nový zážitok z online hracieho automatu bez registrácie a bez vkladu.

Poskytovateľ služby:
Play'n GO
RTP:
96%
Platforma:
Hodnotenie:
4/5
Dátum vydania:
10.11.2020
Výherné línie:
243
Počet valcov:
5
Rozsah stávok:
0.1€ - 100€
Prostredie:
Party
Typ herného automatu:
Video Slots
Demo Disco Diamonds
Rate this (191 Hodnotení)
Demo Game Disco Diamonds
Získať link na hru

Kliknutím potvrdzujete že máte viac ako 18 rokov
Disco Diamonds
Uvítací Bonus
€ 1000
100% do 1000 € + 33 free spinov

Funkcie hazardnej hry

Hra má pravidelné Wilds a špeciálne Wilds, ktoré sa objavujú ako diskotékové gule. Diskotékové gule sa stanú zlatými, keď pristanú počas funkcie opätovného roztočenia, ktorá spustí ďalšie opätovné roztočenia s násobiteľmi zvyšujúcimi sa postupne o 1.

Funkcia Disco Re-spin je vrcholom hry a môže vám priniesť veľké výhry, ak ju spustíte pomocou správnych kombinácií symbolov. Počas tejto funkcie sa bežné strieborné diskogule zmenia na zlaté, aby sa zvýšili vaše šance na výhru.

Bonusy hracieho automatu

Diskotéková hudba nemusí byť pre každého, ale okázalý štýl 70. rokov zaznamenal v poslednom čase oživenie. Tento retro automat nás zavedie späť do tej éry s lákavou zmesou symbolov starej školy.

Táto hra tiež ťaží z množstva bonusových funkcií, ako sú wild substitutions, bonusové koleso a diskotékové točenia naviac. Aj keď to nie je najvzrušujúcejší a najatraktívnejši automat, ponúka jedinečnú kombináciu bonusov, vďaka ktorým sa oplatí hrať.

Bonusové koleso hry sa spúšťa priložením 3 alebo viacerých symbolov Scatter na valcoch 1, 3 a 5. Pri výhre vás odmení peňažnými cenami alebo zatočením zadarmo.

Funkciu opätovného zatočenia môžete spustiť aj pristátím zlatého symbolu disco gule WILD. Tieto opätovné zatočenia obsahujú ďalšie uzamknuté Wilds a multiplikátor sa zvyšuje s každým opätovným otočením.

Divoké symboly sú pokryté zlatom, čo dodáva automatu oveľa farebnejší vzhľad. Okrem toho majú rozptylky farebný tvar bonusového kolesa šťastia. Tento symbol spúšťa bonusové koleso a môže udeliť peňažnú cenu alebo až 20 bezplatných zatočení.

Funkcia opakovaného točenia sa spustí, keď divokú zlatú diskoguľu pristanete na valcoch. Potom vám udelí jedno bezplatné opätovné zatočenie. Násobiteľ sa tiež zvyšuje s každým opätovným otočením. Bonusové kolo je možné znova a znova spustiť, takže si môžete užiť veľa zábavy pri otáčaní kolies a zbieraní veľkých výplat.

RTP

RTP hracieho automatu Disco Diamonds sa pohybuje na úrovni 96.29%.

Hrajte si Disco Diamonds na mobile

Disco Diamonds je hrací automat, ktorý zavedie hráčov do očarujúceho nočného klubu a je k dispozícii na mobilných a stolných platformách. Hra je vyvinutá spoločnosťou Play'n Go a ponúka množstvo funkcií, ktoré môžu hráčom pomôcť vyhrať veľké výhry.

Automat vychádza zo starej kasínovej témy a jeho grafika je oslňujúca. Jeho rozhranie je osvetlené fialovými a ružovými svetlami, ktoré zachytávajú atmosféru diskotéky.

Je tiež navrhnutý aj pre mobilných hráčov takže sa bez problémov prispôsobí akejkoľvek obrazovke so systémom Android alebo iOS.

Ako hrať Disco Diamonds?

Disco Diamonds je hrací automat s 5 x 3 kotúčmi, ktorý vzdáva hold ére diskoték s nablýskanými disko guľami a osvetleným tanečným parketom. Obsahuje 243 spôsobov, ako vyhrať a obrovský potenciál.

Obsahuje 9 symbolov vrátane nízko platených citrónov a čerešní, pruhov, dvojitých a trojitých pruhov. Najvyššie vyplácajúci symbol je krásny diamant, ktorý platí 2, 3 alebo 5-násobok vkladu za 3, 4 alebo 5 na výplatnej línii.

V hre sú 2 symboly Wild, pričom oba môžu spustiť funkciu re-spin, keď pristanú. Strieborné diskotékové gule fungujú ako náhrady, zatiaľ čo zlaté sú kľúčom k spusteniu funkcie.

Naskladaný diamantový divoký symbol je najvyššie vyplácajúcim symbolom v hre a udeľuje 1x, 2x a 5x vašu celkovú stávku za 3, 4 alebo 5 zodpovedajúcich symbolov na aktívnej výhernej línii. Nižšie platiace symboly zahŕňajú čerešne, citróny, tyčinky, dvojité a trojité tyčinky. Objavujú sa aj červené, modré a zelené sedmičky a rôzne symboly ovocia.

5 Fotky herného prostredia

Hodnotenia od hráčov

Najpopulárnejšie automaty
Greentube
5/5
Greentube
5/5
Greentube
5/5
5/5
Netent
5/5
4/5
Netent
4/5
Play'n GO
4/5
Play'n GO
4/5
4/5